תקשורת מחשבים


תקשורת מחשבים

עסקים וארגונים רבים זקוקים לפתרונות המאפשרים העברת נתונים בדרך בטוחה ויעילה. פתרונות אלה מאפשרים לעסק להתנהל בצורה מודרנית, מעודכנת ורווחית יותר. שירותי תקשורת מחשבים מאפשרים לחבר את כל המחשבים בחברה או ארגון תחת רשת תקשורת משוטפת. הרשת מאפשרת להעביר כמויות עצומות של נתונים באופן דיגיטלי ללא צורך בהעברה או אחסון פיזיים לכל מחשב. התוצאה הינה חסכון במאמץ, בזמן ובהוצאות.

התקנה ותמיכה ברשתות תקשורת מחשבים

החברה מתמחה בהתקנה ותמיכה ברשתות תקשורת מסוגים שונים, המותאמים באופן בלעדי לצרכיי העסק ודרישות הלקוח. בין אם אתם מעוניינים ביצירת רשת תקשורת בהיקף קטן או גדול, בחיבור לשרת פנימי, חיצוני או בחיבור באמצעות רשת האינטרנט ובין אם המטרה שלכם היא יצירת רשת טלפוניה עסקית – לנו יש את הידע, הנסיון והכלים ליצור עבורכם רשת תקשורת מפותחת בטוחה ואמינה.

שירותי ההתקנה והתמיכה שלנו כוללים: צנרת, כבילה, לחיצה, פאנלים, ארונות תקשורת וביצועי בדיקות באופן שוטף, על מנת להבטיח עבודה רציפה, יעילה וממוקדת.

שימוש בציוד ואביזרים איכותיים

אנו שמים דגש מיוחד על שימוש בחומרים איכותיים ותקניים מיצרנים מובילים ואמינים, כדי להבטיח עבודה בטוחה ואופטימלית. אנו מודעים לחשיבות של עבודה שוטפת בעסק ולכן מספקים ללקוחותינו מוצרים באיכות גבוהה, שרות מקצועי וזמינות גבוהה.

תמיכה מלאה בכל רכיבי התקשורת

אנחנו מתמחה בהתקנה, הטמעה ותמיכה ברכיבי תקשורת אקטיביים, הכוללים:

  • מתגים
  • נתבים
  • אבטחת מידה – Firewall
  • נקודות גישה אלחוטיות

ההתקנה נעשית בהתאם להיקף התעבורה, הסוג שלה, גודל הרשת ודרישות הארגון.

תקשורת מחשבים אמינה ומאובטחת

אנו נלווה אתכם בכל שלבי העבודה, כולל בדיקת מערכות על מנת לוודא את פעולתם התקינה ואבטחת הרשת והמידע המועבר דרכה.

שיפור ושדרוג יעילות העבודה בעסק

רשת תקשורת עוזרת ליצור סביבת עבודה יעילה ודינאמית המאפשרת העברת כמויות מידע עצומות בזמן קצר ומינימום מאמץ. בנוסף, ניתן לקשר את כל המחשבים ברשת לאפיק שרות משוטף, כגון חיבור למדפסת, פקס, תוכנות שונות וטלפונייה. הרשת מאפשרת להפוך את התקשורת בין המחשבים השונים בעסק למהירה ומדויקת יותר, ובכך ליצור תפוקת עבודה אופטימלית, החוסכת באופן משמעותי בהוצאות ועלויות.

התאמה לצרכיי הלקוח

אנו מתמחים ביצירת רשתות תקשורת מחשבים בגדלים והיקפים שונים, החל מרשת של מחשב אחד או מספר מחשבים בודדים ועד לרשתות ענק המשרתות ארגון או אזור גיאוגרפי שלם. קיימים סוגים שונים של רשתות תקשורת, המיועדות ללקוחות בעלי שלל צרכים מגוון. הצוות המקצועי שלנו יתאים עבורכם את תכנית העבודה המתאימה ביותר עבורכם, ויעמוד לשרותכם בכל שאלה או בקשה.

אנחנו מזמינים אתכם ליצור קשר עם הצוות המקצוי שלנו, העומד לרשותכם בכל עת