שירותי ענן


שירותי ענן

 

 

חברות רבות  יכולות לייעל את ההתנהלות העסקית שלהם ע"י חסכון במשאבים יקרים הדרושים להקמת ותחזוקת שרתים. שירותי ענן מספקים מענה עדכני ומותאם לצרכיי השוק המשתנים והמודרניים. חברת מציעה לקהל לקוחותיה שירות מקצועי ומקיף, הכולל שלל פתרונות גיבוי, אחסון ואבטחת מידע בענן.

מה הם שירותי ענן?

אפיק לאחסון והעברת מידע באמצעות רשת האינטרנט, ללא צורך בהקמת שרתים או רכישת ציוד יקר. הענן משמש לאחסון, גיבוי ושימוש בשירותי תוכנה ישירות מאתר הספק, ללא הצורך בהתקנה במחשבים של הלקוח.

למי נועד השירות?

השירות נותן מענה יעיל, ממוקד ומותאם לטווח רחב מאוד של לקוחות, החל מחברות ענק, עסקים בינוניים, עסקים קטנים ועד לאנשים פרטיים. הענן יכול לשמש לאחסון וגיבוי כמויות עצומות של מידע, הפעלת תוכנות משוכללות, הפעלת אפליקציות, שירותי דואר אלקטרוני, ועוד. היקף השימוש משתנה מחברה לחברה ומאדם לאדם.

אנחנו מתחייבים להביא פתרונות מתקדמים לכל לקוח, בין אם מדובר בחברה גדולה ובין אם באדם פרטי. לרשותנו עומדים מגוון פתרונות לייעול חוויית משתמש והתאמת החבילה לצרכיו.

למה לעבוד עם שירותי ענן שלנו?

חסכון בשרתים – שימוש בענן חוסך מכם את הצורך להתקין ולתחזק שרתים גדולים בחברה שלכם.

חיסכון בהוצאות ובמשאבים – מאחר ואין לכם צורך בשרתים, הרי שאין גם צורך ברכישת ציוד יקר, שלא לדבר על לתחזק או לתקן אותו. כמו-כן צריכת החשמל של העסק יורדת באופן משמעותי, וכך גם הוצאות על התקנת תוכנות שניתן להשתמש דרך האינטרנט.

חסכון בזמן ובעבודה – השירותים הנדרשים לכם נמצאים במרחק כמה הקלקות, בכל זמן ובכל מקום. אין צורך לרדוף אחר ספקים או טכנאים לבדיקת החומרה או התקנת תוכנה. העבודה שלכם הופכת לפשוטה, רציפה ויעילה יותר.

התאמה לצרכיי הלקוח – לא משנה מה היקף הדרישה שלכם – לנו יש את הפתרונות המתאימים להציע לכם. אנחנו מבינים שהשוק הוא דינאמי ולכל חברה יש את הצרכים שלה, ולכן הכנו סל גדול של פתרונות מתקדמים בשבילכם.

תמיכה 24/7 – הצוות הטכני שלנו יעמוד לשרותכם בכל שאלה, בעיה או תקלה, על מנת להבטיח שתקבלו את חוויית המשתמש הטובה והאופטימלית ביותר.

שירות מקצועי ויחס אישי – הצוות שלנו מורכב מאנשי מקצוע מובילים ומנוסים עם ותק רב בתחום, אשר יעניקו לכם מענה מהיר וטיפול מדויק, יחד עם יחס אישי ומכבד ושירות ברמה גבוהה.

מעוניינים בשירותי ענן אמינים ומקצועיים?

 

הנציגים שלנו עומדים לרשותכם!

צרו קשר באמצעות פרטי ההתקשרות הבאים