החזון שלנו


החזון שלנו
בחברת IT-IP אנו מאמינים כי החיבור בין אמצעי תקשורת יעילים לבין יכולות המחשוב, ניהול הידע והאינפורמציה הוא העומד ביסודם של עסקים מצליחים. כר המסחר הגדול ביותר בעולם, העולם הווירטואלי שבו אתם גולשים כעת, התאפשר אך ורק בזכות שילוב זה: שילוב בין מודמים מתקדמים, ליכולת המחשוב של שרתים רבי עוצמה. על כן בחרנו בחברת IT-IP להתמקד באפיון, בנייה וייעול של הקשר בין מערכות התקשורת של העסק שלך, לבין יכולות המחשוב של העסק שלך.

כיצד אנו עושים זאת?
גייסנו את מיטב אנשי המקצוע המתמחים בשני העולמות הללו וריכזו את כולם תחת קורת גג אחת, כך שהצוותים שלנו מתמחים גם בעולם התקשרות, גם בעולם המחשוב והחשוב ביותר, גם בשילוב היעיל בין שניהם. כך שתחת קורת גג אחת, ובמרחק טלפון או דואר אחד נוכל לספק את כל שירותי התמיכה שהעסק שלכם צורך.

בין אם מדובר בתמיכה טכנית במחשבי החברה, הקמה וניתוב של מרכזיות וירטואליות, היכולות לא רק לנתב את שירותי השיחה שהעסק שלכם צורך ומספק, אלא גם לנתב את כל התקשורת האלקטרונית ואף למדוד ולהפיק דוחות על אמצעי התקשורת.
בין אם אתם צריכים אחסון לאתר החברה וכמובן השילוב בין כל האלמנטים הנ"ל לכדי מערכת אחת ועצמאית שאינה דורשת התערבות מצדכם, אנחנו כאן לשירותכם.
אנחנו בחברת IT-IP מחויבים להצלחת העסק שלך, ואנו מאמינים שאנו מספקים את השירות הטוב ביותר, על כן איננו כובלים את לקוחותינו בחוזים ארוכי טווח, אלא, בזכות השירות האישי, האמינות והמקצועיות חסרת הפשרות, אנו מספקים שירותים לקהל הולך וגדל של לקוחות נאמנים.
אחריות חברתית והוגנות מסחרית הם מבחינתנו ערכים עליונים ואנו נשמח להיענות לצרכיכם הייחודיים בהתאם, ולספק לכם את כל התמיכה הטכנית לה תזדקקו לאחר התקנת מערכותינו.


בשם כל עובדי החברה, אני מזמין אתכם להצטרף למשפחת IT-IP.